Hakkımızda


Luxura Furniture olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Firmamız gerek bireysel gerek kurumsal müşterilerine hizmette sınır tanımaz.

Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, tüm uygulamaları imalathanelerden başlayıp monte aşamasına kadar takibini sürdürmektedir. Her proje, konuşulan tarihten en az bir gün önceden teslimata hazır bir şekilde beklemektedir. 
Siz değerli müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için alanında uzman personeliyle hizmette sınır tanımıyor.
Sektörde geçirdiğimiz uzun yıllardan sonra edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimize göre, en önemli konulardan biri de isteğe uygun konseptte imal edilen ürünlerin, yerine tesliminde yaşanan nakliye sorunlarıdır. İki konuyu da birleştirip imal ettiği ürünleri ait olduğu uluslararası taşıma kuralları ve ticaret kanunlarına göre teslimatını yaptığı gibi, malzemenin yerine yerleştirilmesini de profesyonel bir grupla hizmetinize sunar. Kaliteli hizmet için yolumuza sizden aldığımız güç ile devam ediyoruz.

Bize bu güveni veren siz saygıdeğer müşterilerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz...

Kalite Anlayışımız;

  • Güler yüzlü hizmet
  • Güvenilir, kaliteli ve garantili hizmetler
  • Sorunsuz ve zamanında teslimat
  • Müşterilerin beklentisine cevap verecek doğru projeler üretmek
  • Proje kapsamında kullanılacak ürünlerin amacına ve bütçeye uygun seçilmesini sağlamak
  • Müşteri şikayet ve isteklerinde hızlı en iyi çözümü üretmek
  • Müşterilere en iyi ödeme koşullarını sağlamak

Misyon

Projelerimiz, çözümlerimiz, ürün gamımız, satış sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile sürekli tercih edilen önerilen ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi bir firma olmak, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek, bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktır.


WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?